به وب سايت "مركز آموزشي علامه حلي شيراز" خوش آمديد

**

  

 

بخشي از ماموريت مركز آموزشي علامه حلي شيراز:

" فراهم نمودن بستري مناسب ، جهت شكوفايي استعداد و خلاقيت ، ارتقاء سطح فرهنگ و ادب اسلامي و  ايراني ، تربيت و تقويت بنيه علمي دانش آموزان بعنوان نسل آينده ساز مملكت و ..."

 

 

سخني با والدين محترم: 

رشد سريع دانش در سالهاي اخير موجب بروز تحولات شگرفي در حوزه ي آموزش گرديده است. در عصر انفجار اطلاعات، بهره برداري هرچه بهينه تر از دانش جز با تجهيز به فناوري اطلاعات ميسر نمي باشد و افراد موفق آينده اشخاصي هستند كه از هم اكنون با تسلط بر ابزار فناوري اطلاعات، خود را براي مواجه با چالشهاي در پيش رو آماده سازند.

در اين راستا ايجاد "مدارس هوشمند" نقش بسيار موثري در تربيت موثر فرزندان شما و آمادگي بيشتر آنها براي راحت تر زيستن در عصر جامعه اطلاعاتي در پيش رو دارد.   

مدرسه هوشمند، مدرسه اي است كه با كمك فناوري هاي نوين، ضمن سرعت بخشي به فرآيند ياددهي، يادگيري و بهبود مديريت آموزشي، بصورت نظام يافته اطلاعات آموزشي دانش آموزان رديابي، ذخيره، پردازش و طبقه بندي ميگردد تا جهت بهره برداري بهينه و كشف استعدادهاي آنها بكار گرفته شود.

"مركز آموزشي علامه حلي شيراز" بعنوان اولين مركز آموزشي غيردولتي دخترانه شيراز، در ادامه مسير تعالي و با هدف ايجاد اولين دبيرستان و پيش دانشگاهي هوشمند، در گام نخست اقدام به راه اندازي وب سايت پيش روي نموده است.

شما از اين طريق ميتوانيد در 24 ساعت شبانه روز از 7 روز هفته به وضعيت تحصيلي فرزند خود دسترسي مستقيم داشته و همزمان از آخرين اخبار و اطلاعيه ها مطلع گرديد.

ازآنجائيكه براي سربلندي و موفقيت در اين مسير نيازمند همكاري صميمانه شما مي باشيم، انتظار داريم تا با بازديد مستمر از امكانات و قابليتهاي اين وب سايت، همواره ما را از نظرات و پيشنهادات سازنده خود مطلع سازيد.

مديريت مركز آموزشي علامه حلي شيراز

 

                         الهي آن ده كه آ ن به

 

 

 

 

 

آدرس : شيراز- بلوار كريمخان زند-روبروي هتل پارس-كوچه شماره 47 (صدرزاده)
تلفن : (071)32331558
آدرس رايانامه : allamehelli1370 yahoo com