به وب سایت "مرکز آموزشی علامه حلی شیراز" خوش آمدید

**

 

 

بخشی از ماموریت مرکز آموزشی علامه حلی شیراز:

" فراهم نمودن بستری مناسب ، جهت شکوفایی استعداد و خلاقیت ، ارتقاء سطح فرهنگ و ادب اسلامی و  ایرانی ، تربیت و تقویت بنیه علمی دانش آموزان بعنوان نسل آینده ساز مملکت و ..."

 

 

سخنی با والدین محترم: 

رشد سریع دانش در سالهای اخیر موجب بروز تحولات شگرفی در حوزه ی آموزش گردیده است. در عصر انفجار اطلاعات، بهره برداری هرچه بهینه تر از دانش جز با تجهیز به فناوری اطلاعات میسر نمی باشد و افراد موفق آینده اشخاصی هستند كه از هم اکنون با تسلط بر ابزار فناوري اطلاعات، خود را برای مواجه با چالشهای در پیش رو آماده سازند.

در این راستا ایجاد "مدارس هوشمند" نقش بسیار موثری در تربیت موثر فرزندان شما و آمادگی بیشتر آنها براي راحت تر زيستن در عصر جامعه اطلاعاتي در پیش رو دارد.   

مدرسه هوشمند، مدرسه اي است که با کمک فناوري هاي نوين، ضمن سرعت بخشي به فرآيند ياددهي، يادگيري و بهبود مديريت آموزشی، بصورت نظام يافته اطلاعات آموزشی دانش آموزان ردیابی، ذخیره، پردازش و طبقه بندي میگردد تا جهت بهره برداري بهينه و کشف استعدادهاي آنها بکار گرفته شود.

"مرکز آموزشی علامه حلی شیراز" بعنوان اولین مرکز آموزشی غیردولتی دخترانه شیراز، در ادامه مسیر تعالی و با هدف ایجاد اولین دبیرستان و پیش دانشگاهی هوشمند، در گام نخست اقدام به راه اندازی وب سایت پیش روی نموده است.

شما از این طریق میتوانید در 24 ساعت شبانه روز از 7 روز هفته به وضعیت تحصیلی فرزند خود دسترسی مستقیم داشته و همزمان از آخرین اخبار و اطلاعیه ها مطلع گردید.

ازآنجائیکه برای سربلندی و موفقیت در این مسیر نیازمند همکاری صمیمانه شما می باشیم، انتظار داریم تا با بازدید مستمر از امکانات و قابلیتهای این وب سایت، همواره ما را از نظرات و پیشنهادات سازنده خود مطلع سازید.

مدیریت مرکز آموزشی علامه حلی شیراز

 

                         الهي آن ده كه آ ن به

 

 

 

 

 

آدرس : شیراز- بلوار کریمخان زند-روبروی هتل پارس-کوچه شماره 47 (صدرزاده)
تلفن : (0711)2331558
آدرس رايانامه : allamehelli1370 yahoo com